Aktuálně:

Přijímáme objednávky na zimní sezónu 2011/2012!  Pro aktuální informace o volných termínech volejte 776 / 33 44 48.  Objekt má vlastní studnu, zrekonstruované WC, kuchyňku s jídelnou, koupelny a spižírnu. On-line záběry z webkamery umístěné na místní rozhledně najdete nově zde.

Nabízíme:

5 pokojů (15+1), 2x WC, 3x sprcha, plně zařízená kuchyňka s jídelnou, parkování u chaty zdarma, možnost pálení táboráku, koupání v křišťálově čisté řece Jizeře (1km), horské túry a cyklotrasy (začínají přímo u chaty), nástup na Jizerskou magistrálu, Krkonoše, Harrachov (4,5km) ...

Právě teď:

Dokončili jsme výměnu oken. Nově je možné na chatě využít i připojení k internetu prostřednictvím Wifi. Vybavili jsme kuchyň novým elektrickým sporákem. Nabízíme i zapůjčení elektrického grilu, (na který se vejde až 5 kuřat - nutno dohodnout předem).

LÉTO:

V letních měsících možnost koupání v nedaleké řece Jizeře a ideální příležitosti pro vyznavače cykloturistiky a turistiky. V blízkosti chaty je nástup na Krkonoše nebo Jizerské hory. V našem okolí najdete desítky km značených turistických cyklotras atd ... možnost pálení táboráku s posezením ... les 50m.

ZIMA:

Aktuální informace o sněhových podmínkách zde. Doporučujeme 500m vzdálený lyžařský vlek Bavorák 10 jízd / 60,-Kč. Další vleky v Kořenově (2km), Harrachově, Pasekách, Rokytnici nad Jizerou, Rejdicích, Vysokém nad Jizerou, viz foto dole ...
Počet přístupů:  


Copyright © 2004  Pepino®